Корзина
Нет отзывов, добавить
+380456155746
Агротехнічні та економічні переваги обприскувача з повітряним рукавом
Контакты
ЧАО «Богуславская сельхозтехника»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38045615-57-46приемная
+38045614-25-82факс, отдел сбыта
+38067479-33-97Виталий Николаевич
+38050312-51-30Виталий Николаевич
+38045614-28-43отдел снабжения
Виталий Николаевич Серый
УкраинаКиевская областьБогуславул. Николаевская, 13309701
boguslav.ua
Карта

Агротехнічні та економічні переваги обприскувача з повітряним рукавом

Агротехнічні та економічні переваги обприскувача з повітряним рукавом

Обприскувачі

 1. Покращення покриття рослин та проникнення хімікатів
  При обробці звичайним обприскувачем більша частина хімікатів осідає на верхній частині рослини і на верхній стороні листків. При цьому нижня сторона листків залишається покритою хімікатами значно менше, ніж потрібно. Але більшість шкідників та збудників хвороб надають перевагу затіненим місцям з підвищеною вологістю, котрі і знаходяться в нижній частині рослин і на нижній стороні листків. В результаті, чим вищі і густіші рослини, тим важче їх обробити звичайним обприскувачем та ефективно вплинути на шкідників, збудників хвороб та бур’яни. Щоб отримати гарні результати обробки необхідно використовувати більші норми внесення, а це означає втрати часу на часті заправки обприскувача.
  Обприскувач з повітряним рукавом усуває ці недоліки. Він забезпечує кращий і якісніший обробіток саме тих частин рослин, де знаходиться більша частина шкідників та збудників хвороб. Повітряний потік, що виходить з отворів у рукавах, розхитує рослини та перевертає листя рослин таким чином, що їх нижня сторона попадає під струмінь розпилених пестицидів. Забезпечується розпилення хімікатів на краплі значно меншого розміру, що істотно покращує покриття рослин. На рослинах осідає більша частина хімікатів ніж при роботі звичайним обприскувачем.
 2. Зменшення знесення хімікатів вітром та своєчасність обробки
  Для звичайного обприскування характерна мала швидкість осідання крапель під дією сили тяжіння. При швидкості вітру вище 4-5 м/с знесення крапель може зрости до межі коли рекомендується припинити обприскування. В іншому випадку хімікати не потрапляють на рослини в потрібній кількості через знесення вітром, і обробка виявляється неефективною. Обприскування звичайним обприскувачем при такій швидкості вітру потрібно припиняти і переносити строки обробки. Затримка з обприскуванням на один або декілька днів через вітер може призвести до значних втрат урожаю.
  При роботі обприскувачем з повітряним рукавом строки обробки переносяться значно рідше, що попереджує потенційні втрати. Обприскувач може ефективно працювати при швидкості вітру 8-10 м/с. Оптимальний час обробітку посівів – дуже короткий проміжок часу, часто — декілька днів. Таким чином гарантується вчасне обприскування – в період коли шкідники, збудники хвороб і бур’яни найбільш чутливі навіть до низької дози хімікатів.
  На протязі сезону обприскувач з повітряним рукавом може працювати в середньому вдвічі більшу кількість годин, ніж звичайний обприскувач. Це не тільки економить робочий час, але і запобігає втраті хімікатів через знесення. Якщо потрібно обробити велику площу, можливість вчасної обробки всієї площі значно зростає при використанні обприскувача з повітряним рукавом, котрий має більшу продуктивність і менше залежить від погодних умов ніж звичайний обприскувач.

 3. Підвищення продуктивності роботи
  При обробці звичайним обприскувачем збільшення швидкості руху агрегату призводить до збільшення знесення крапель, ніж при звичайному діапазоні швидкості — 5-8 км/год. Оприскувач з повітряним рукавом може працювати на робочій швидкості до 15 км/год. Швидкість залежить від виду рослин, їх висоти та щільності посіву, а також від швидкості вітру та умов роботи. Завдяки зменшенню знесення хімікатів є можливість зменшити норму внесення хімікатів до 30-50% та концентрацію робочого розчину до 16%. Норма внесення коливається в межах 50 — 200 літрів на гектар, що приблизно на 50% менше, ніж потрібно при використанні звичайних обприскувачів. Для ефективного обприскування зменшеною дозою хімікатів повинні виконуватись дві вимоги:

 4. обприскування в потрібний час
 5. використання обприскувача, якій гарантує рівномірне розподілення робочого розчину Рівномірне розподілення і висока ступінь покриття рослин збільшує біологічний ефект застосування пестицидів і надає можливість зменшення дози внесення хімікатів.
  Бажання зменшити дозу внесення залежить перш за все від професійних знань про с. г. культури, шкідників, хвороби, бур’яни та кліматичні особливості місцевості.

 

Завдяки більшій кількості годин, благопрємних для обробітку, зниження норми внесення, а відповідно і меншого часу простоювання обприскувача для заправки (25% від загальної кількості робочого часу втрачається на заправку при використанні звичайного обприскувача), вищої швидкості руху, обприскувач з повітряним рукавом має майже вдвічі вищу продуктивність в порівнянні з звичайним обприскувачем.

 

 1. Економія коштів
  Можливість зменшення норми внесення, внесення хімікатів меншої концентрації, більш висока робоча швидкість дозволяють істотно економити на загальних витратах на обприскування (паливо-мастильні матеріали, пестициди, затрати праці і т. д. ) та підвищити рентабельність вирощування культур. Вища ефективність обприскування також дозволяє зменшити кількість обприскувань за сезон. Тобто вища вартість обприскувача з повітряним рукавом компенсується значним зменшенням затрат/га. Обприскувач може окупитись за один сезон.

 2. Зменшення забруднення навколишнього середовища
  Значне зменшення зносу дуже важливе коли стоїть питання про потенційне забруднення сусідніх полів чи водоймищ. Використання обприскувача з повітряним рукавом знижує негативний вплив на навколишнє середовище і людину.

facebook twitter